Prezent na walentynki dla niej i dla niego – sprawdź co wybrać już teraz!

PREZENT NA WALENTYNKI DLA NIEJ I DLA NIEGO – SPRAWDŹ CO WYBRAĆ JUŻ TERAZ!

Szukasz prezentu na walentynki dla partnera, partnerki albo chcesz sprawić niespodziance drugiej połówce, dając jej coś, z czego skorzystacie oboje? Może się wydawać, że do czternastego lutego jeszcze sporo czasu – jednak zanim się obejrzysz, a będzie koniec stycznia i powoli będziesz musiał myśleć o prezencie na święto wszystkich zakochanych, czyli walentynki. Upewnij się, że Twoja druga połówka trafiona strzałą Amora nie będzie rozczarowana, gdy czternastego lutego otrzyma prezent. Nie wiesz co wybrać, nie możesz się zdecydować, rozważając liczne propozycje? Przeczytaj poniższe akapity i dowiedz się, jakie prezenty mu byśmy wybrali dla niej, dla niego lub dla Was obojga. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Prezent na walentynki dla niej – co kupić ukochanej pani?

Zastanawiając się nad wyborem prezentu na walentynki dla kobiety, pomyśl przez chwilę o tym, czym będziesz mógł zaskoczyć wybrankę serca. Nie kupuj oczywistych prezentów, ani tych, które są reklamowane jako „uniwersalne” – najczęściej ich wszechstronność polega na tym, że nikomu się nie podobają lub nikomu nie są potrzebne. Od razu zrezygnujmy ze standardowych prezentów materialnych – lepiej postawić na przeżycia, bo one pozostawiają w głowie dobre wspomnienia. Zamiast książki kucharskiej kup ukochanej voucher, który upoważnia do wizyty w salonie masażu. Takiego prezentu Twoja druga połówka długo nie zapomni!

Prezent na walentynki dla niego – co kupić ukochanemu panu?

Podobną zasadą powinny kierować się panie, które szukają prezentu dla swoich mężczyzn. I tu jest mnóstwo niestandardowych opcji. Od biletu na tor wyścigowy, gdzie chłopak będzie mógł spróbować swoich sił w superszybkim samochodzie, przez zabawę off-roadową, czyli przejażdżkę jeepem po bezdrożach usnutych licznymi przeszkodami, po naukę obsługiwania broni palnej na strzelnicy. Te przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej, który może być dla każdej kobiety inspiracją. Gwarantujemy, że dobra zabawa to najlepszy prezent, jaki może wymarzyć sobie każdy facet – bo w każdym facecie tkwi ukryte dziecko.

Sprawdź także: https://impi.pl/top-3-niezwykle-prezenty-na-mikolajki-ktore-pokocha-kazdy-niezaleznie-od-wieku/

Prezent na walentynki dla pary – co kupić, by uszczęśliwić oboje?

Istnieje też cała grupa interesujących prezentów, z których można korzystać we dwoje. Nic tak nie zaciśnie więzi i nie pobudzi dawnego ognia, który nieco przygasa w Waszej codziennej relacji jak romantyczny wypad w góry, nad jezioro. Wiemy, że czasem ciężko zarezerwować sobie cały weekend, więc są też alternatywy: romantyczny obiad, kolacja pełna uczuć, popołudniowy rejs po rzece lub wspólny przelot nad miastem helikopterem z doświadczonym pilotem u sterów. Możliwości są nieograniczone, a zasada tylko jedna: by sprawić ukochanej lub ukochanemu przyjemność staraj się myśleć nieszablonowo!

Najnowsze

Leave a Comment