Taichi Panda 2

Taichi Panda 2

Taichi Panda 2 znany również jako Taichi Panda: Heroes to darmowa gra mobilna ARPG wyprodukowana przez Snail Games dla systemów iOS i Android.

O co chodzi w grze Taichi Panda 2?

W Taichi Panda 2 podróżujesz w czasie, aby odkryć legendy Avzara w królestwie magii, chaosu i wojowników pandy. Grając w przepięknym, półotwartym świecie, masz możliwość zbierania nowych legendarnych mistrzów i będziesz w stanie wymienić ich na aktywny zespół mistrzów. Każdy mistrz posiada unikalne, wizualnie oszałamiające umiejętności, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać każdą sytuację bojową. Twoi bohaterowie mogą być jeszcze bardziej ulepszeni, aby zwiększyć swoją moc, tak aby mogli przyjmować jeszcze trudniejszych wrogów i zyskiwać większe oraz lepsze nagrody.

Na zakończeniu każdego etapu na swojej drodze spotykasz najbardziej masywnych bossów, których widziałeś w mobilnym ARPG, i będzie to wymagało wszystkich Twoich umiejętności i wiedzy bojowej, aby ich unicestwić. Bossowie są jeszcze trudniejsi niż w pierwszej części, a ich ruchy będą nie tylko zabójcze, ale i spektakularne wizualnie.

Co nowego można znaleźć w grze Taichi Panda 2?

Został zmieniony system bohaterów. W Taichi Panda 2 możesz mieć dwóch głównych bohaterów, którzy są swoim wsparciem nawzajem. Jako wsparcie, ci bohaterowie zapewniają dodatkowe wsparcie DPS i pomoc techniczną dla głównego bohatera. Te postacie można odblokować, spełniając wymaganą ilość bitów bohatera na postać. Te bity są zarobione albo poprzez nagrody z próśb, albo poprzez kupienie ich za prawdziwe pieniądze w usłudze „premium”. Ulepszanie zdolności innych bohaterów jest takie samo jak ulepszanie głównej postaci. Należy jednak pamiętać, że nie każdy bohater używa tego samego ekwipunku, który ma Twój główny bohater, więc przynajmniej jest trochę zróżnicowania w ekwipunku, który chcesz uzyskać, aby ulepszyć swoich bohaterów. To sprowadza się do poszukiwania sprzętu, którego użyjesz lub przekształcisz w przedmioty, które będą niezbędne oraz podniosą statystyki Twojej postaci. Pozyskiwanie złota to kolejna droga do ulepszenia, ponieważ możesz wydać złoto, aby od razu poprawić statystyki.

Gra posiada również codzienny system próśb, który, jak zwykle, koncentruje się na wypełnianiu próśb w celu dodania ich do trwającego głównego wątku fabularnego.  Dodatkowo gra posiada możliwość wyszukiwania ścieżek w świecie, aby pomóc Ci zabrać swoją postać do obszarów poszukiwawczych i lokalizacji, których obecnie potrzebujesz. System wyszukiwania ścieżek może być połączony razem ze zautomatyzowanym systemem bohaterów, tak abyś mógł wykonywać kilka rzeczy w jednakowym czasie. Każda postać będzie wykonywać swoje czynności, aby jak najszybciej przechodzić na kolejne poziomy i by zgarniać coraz lepsze nagrody.

Przemieszczanie się w grze Taichi Panda 2:

Bohaterowie mają wiele opcji, by się poruszać po świecie. Możesz albo przejść przez zwykłe lochy i wykonywać w nich zadania, albo po prostu wyruszyć w miasto, by je zbadać. Te globalne mapy pozwalają wykonywać codzienne zadania. Możesz również wchodzić w interakcję z innymi graczami, gdy przechodzisz przez te mapy. W ten sposób masz możliwość zawierać nowe znajomości.

Najnowsze

Leave a Comment