Worek budowlany typu Big-Bag

Worek budowlany typu Big-Bag

Odpady budowlane/ rozbiórkowe są wielkogabarytowe. Do ich przechowywania potrzebne są specjalne duże worki lub kontenery, które są przystosowane do tego typu odpadów i cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Są wykonane w taki sposób, aby było możliwe ich przenoszenie z miejsca na miejsce. Ułatwiają rozładunek i załadunek  odpadów wielkogabarytowych.

Solidny produkt

Worek budowlany typu big bag wykonany jest z polipropylenu o bardzo wysokiej gramaturze. Tkaniny polipropylenowe powlekane chronią zawartość worka przed dostaniem się wilgoci z zewnątrz. Worki wyprodukowane z powyższego materiału zaleca się do przechowywania odpadów pylących. Góra big-baga umożliwia swobodne wsypanie towarów lub ich wyciągnięcie. Komin nasypowy ma formę leja. Zamykana klapa zabezpiecza dostęp do przechowywanych rzeczy przed osobami niepowołanymi i czynnikami atmosferycznymi. Dół wora zapewnia maksymalną szczelność i daje gwarancję, że nie dojdzie do uszkodzenia towaru w trakcie transportu lub magazynowania. Komin wyspowy ułatwia opróżniania big-baga i może być zamykany klapą. Ładowność worków budowlanych typu big-bag jest zróżnicowana, więc można kupić produkt dopasowany do potrzeb klienta.

Worek z nadrukiem

Reklama ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorstwa. Warto w nią zainwestować nawet podczas wykonywania zleceń u klienta. Większość producentów worków budowlanych typu bib-bag ma w ofercie naniesienie loga i nazwy firmy na worek. Worek stojąc kilka tygodni na miejscu budowy lub rozładunku jest znakomitą, dyskretną reklamą.

Przeznaczenie worków big-bag

Ogromne worki big-bag, jak wskazuje sama nazwa, przeznaczone są do przechowywania produktów sypkich, granulowanych, pylących, nawozów sztucznych, a nawet odpadów organicznych. Najczęściej przechowuje się w nich: gruz, węgiel, piasek i chemikalia. Nawet w przypadku chemikaliów i innych niebezpiecznych odpadów, można je przechowywać bez obaw w takim worku, ponieważ jest  produkt szczelny i zabezpieczający zawartość przed wilgocią. Przed umieszczeniem w nim materiałów niebezpiecznych, należy upewnić się, czy worek nie został przypadkowo uszkodzony. Worki stosowane są na placach budowy, rozbiórek, w przemyśle paszowym, spożywczym, chemicznym lub do przechowywania węgla.  Ich zaletą jest proste napełnianie i oszczędność miejsca podczas transportu.  Do wyboru są worki jednorazowe lub wielorazowe. Worki przeznaczone do wielokrotnego wykorzystania mają wyższy współczynnik bezpieczeństwa. Mogą mieć od jednego do czterech uchwytów,które są wytrzymałe i znacznie ułatwiają korzystnie z worka. Powszechnie panuje przekonanie, że worki typu big-bag łódź można  stosować jedynie w budownictwie. Ich zastosowanie w różnych gałęziach przemysłów czyni z worków budowlanych typu big-bag produkt uniwersalny, przystosowany do towarów lub odpadów wielkogabarytowych i ciężkich.

Specjalne odmiany worków budowlanych typu big -bag mogą być stosowane do transportu warzyw i zbóż oraz w transporcie morskim, a także do przewożenia materiałów niebezpiecznych po spełnieniu wszystkich norm bezpieczeństwa w tym zakresie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zomlodz.pl/

Najnowsze

Leave a Comment