Najładniejsze telefony Samsung: przewodnik od tanich do droższych modeli

Najładniejsze telefony Samsung: przewodnik od tanich do droższych modeli

Gdy myślisz o nowoczesnych smartfonach, od razu przychodzi Ci na myśl marka Samsung. Jednak w obliczu tak szerokiej oferty, wiele osób zadaje sobie pytanie: jakie smartfony Samsung warto wybrać? W tym artykule omówimy serie Samsung Galaxy: A14, A34, A54 oraz S23.

Telefony Samsung ze średniej półki: A14, A34 i A54

Popularna seria Galaxy oferuje wydajne telefony Samsung w cenie poniżej 2000 zł i nie tylko. Mowa tu o Samsung Galaxy A14, A34 oraz A54. Te urządzenia łączą w sobie elegancki design i mają odpowiedni stosunek jakości do ceny. Dzięki temu masz wybór i bez trudu znajdziesz smartfon dopasowany do swoich potrzeb.

Samsung Galaxy A14: atrakcyjny cenowo smartfon na dobrych podzespołach

Galaxy A14 to propozycja dla tych, którzy szukają wydajnego smartfona w przystępnej cenie. Wyświetlacz z 6,6-calowym ekranem[1] sprawia, że smartfon jest wygodny w obsłudze, pisaniu, czy przeglądania multimediów.

8-rdzeniowy procesor daje sobie radę z codziennymi wyzwaniami takimi jak obsługa kilku aplikacji jednocześnie czy wiele otwartych kart. Samsung Galaxy A14 to przystępny cenowo smartfon z baterią 5000 mAh[2], która dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Samsung Galaxy A34 i A54 – krok wyżej w hierarchii

Wyższa rozdzielczość, niezły procesor i jeszcze sporo przydatnych na co dzień funkcji sprawiają, że smartfon Samsung Galaxy A34 to świetny wybór ze średniej półki.

Już na pierwszy rzut oka uwagę zwraca nowoczesne i eleganckie wykonanie, co od lat jest znakiem rozpoznawczym serii Samsung Galaxy. Smartfon A34 jest dostępny fabrycznie w kilku ciekawych, modnych kolorach, dzięki temu telefon może być wizytówką Twojego stylu[3]!

Bateria o pojemności 5000 mAh[4] i ładowanie USB typ C to zestawienie, które świetnie współgra z wielkością smartfona i pozwala na co najmniej 5-6 godzin ciągłej pracy[5]. W trybie standby bateria radzi sobie jeszcze lepiej, a nieużywany smartfon długo pozostaje gotowy do działania. Jeśli szukasz jeszcze lepszych parametrów, za niewiele większą cenę, zwróć uwagę na model Galaxy A54. Jest to naprawdę dobrze skrojony model, jeśli chodzi o telefony Samsung w średnim przedziale cenowym.

Elegancki Samsung GalaxyS23: smukły i potężny

Nie można zapomnieć o prawdziwej gwieździe wśród telefonów Samsung — mowa o smartfonie Galaxy S23. To prawdziwy majstersztyk inżynieryjny, który łączy w sobie najnowsze technologie z niesamowitym designem. Jeśli szukasz telefonu bez kompromisów, to właśnie S23 powinien znaleźć się na Twojej liście.

Uwagę zwraca tu zwłaszcza przemyślany, minimalistyczny design. Zamiast tradycyjnej wyspy można znaleźć trzy oddzielne obiektywy, wytrzymałą, specjalnie wzmocnioną aluminiową obudowę oraz bardzo dobrą ochronę w postaci szkła Gorilla Victus 2. Jeśli chodzi o telefony Samsung — modelGalaxy S23 to dobry wybór dla miłośnika miejskiego życia, kogoś, kto ceni sobie mobilność i niezawodność sprzętu.

Galaxy to wszechstronna i zróżnicowana cenowo seria telefonów ze średniej półki. Smartfony Samsung od lat są synonimem jakości i nowoczesności. Każdy może znaleźć coś dla siebie spośród przedstawionych tu modeli.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska


[1] Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu wynosi 6,6 cala w pełnym prostokącie i 6,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na kamerę.

[2] Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innej firmy. Typowa wartość to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa to 4900 mAh.

[3] Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju, regionu lub operatora.

[4] Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Wartość typowa to szacowana średnia wartość uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 4 905 mAh. **Aktualny czas pracy baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez Strategy Analytics. Niezależnie oceniony przez Strategy Analytics w okresie 2023.01.19-01.30 w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-A346 w ustawieniach domyślnych z wykorzystaniem sieci 5G Sub6, LTE i Wi-Fi.

[5] Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Wartość typowa to szacowana średnia wartość uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 4 905 mAh. **Aktualny czas pracy baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez Strategy Analytics. Niezależnie oceniony przez Strategy Analytics w okresie 2023.01.19-01.30 w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-A346 w ustawieniach domyślnych z wykorzystaniem sieci 5G Sub6, LTE i Wi-Fi

Najnowsze

Leave a Comment