Namioty Das Company – szeroki wachlarz zastosowań

Namioty Das Company - szeroki wachlarz zastosowań

Konstrukcje namiotowe zdobywają coraz większe uznanie przemyśle, gastronomii i rekreacji. Obiekty takie cechuje elastyczność, łatwość montażu, mobilność i możliwość wielu zastosowań. W ogromnym namiocie możemy stworzyć halę produkcyjną, magazyn, ogród,  salę weselną, letnią restaurację,  garaż, warsztat samochodowy, itp.

Alternatywa dla hal murowanych

Nowoczesne hale namiotowe mogą być wykorzystane dla biznesu, jak i na użytek prywatny. Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa wymagają regularnego zwiększania zajmowanej przestrzeni, co wcześniej wiązało się z koniecznością dobudowy hal, magazynów, czy innych budynków. Były to olbrzymie koszty i długi okres oczekiwania na nowe budynki. Producent namiotów DAS COMPANY oferuje alternatywne, a co najważniejsze tańsze i szybsze rozwiązanie w postaci olbrzymich namiotów.

Z powodzeniem zastępują hale murowane i cechują się dużą solidnością. Ich postawienie nie wymaga żadnych pozwoleń, ponieważ zgodnie z prawem budowlanym,nie są uznawane za obiekty trwale związane z gruntem. Według producenta namiotów DAS COMPANY główną zaletą konstrukcji namiotowych zmiany położenia namiotu w bardzo  krótkim czasie. Istnieje możliwość zakupu namiotu całorocznego  z wariantem poszycia przystosowanym nawet do warunków zimowych. Poszycie  wykonane z wysokojakościowego polichlorku winylu – czyli PVC. Jest to plandeka wysoce odporna na działanie wszelkich czynników atmosferycznych i wytrzymała na nawet skrajne temperatury. Z tego powodu producent  namiotów DAS COMPANY poleca jej jako obiekty całoroczne.

Najczęstsze zastosowanie namiotów przemysłowych

 Namioty DAS COMANY są wykorzystywane jako całoroczne magazyny produkcyjne i materiałowe, tymczasowe hale produkcyjne, garaże (także dla samochodów ciężarowych), hale wystawiennicze, warsztaty, sale weselne, restauracje, kiermasze świąteczne.  Kolejnym zastosowaniem takich namiotów jest pawilon handlowy, który pozwala na atrakcyjną ekspozycję oferty w miejscu znacznie oddalonym od siedziby firmy. Namioty można dostosować do zmieniających się potrzeb i oczekiwań użytkowników. Producent namiotów DAS COMPANY umożliwia dopasowanie kolorów do barw występujących w logo firmowym, nadrukowanie logo i nazwy firmy na namiocie. Latem można je wykorzystać do prezentacji oferty firmowej na festiwalach, festynach lub zawodach sportowych i wystawach zwierząt.

Wsparcie biznesu

Zdaniem producenta namiotów DAS COMPANY, produkt powstał z myślą o wsparciu każdego biznesu. Jest to bardzo dobra oferta dla osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie i chcą aktywnie prezentować swoje wyroby lub usługi na imprezach plenerowych i w ten sposób promować markę.

Konstrukcję hal namiotowych cechuje trwałość, odporność na niskie temperatury i estetyczny wygląd. Jest zabezpieczona przed korozją. Hale namiotowe z podłogą to gwarancja powodzenia wszystkich planów biznesowych, bez względu na to, czy jest produkcja przedmiotów, przechowywanie towaru i handel lub prezentacja i wykonanie usługi.

Więcej na: dascompany.com

Najnowsze

Leave a Comment