Biuro wirtualne Warszawa Centrum

Biuro wirtualne Warszawa Centrum

Rejestracja firmy pod znanym adresem w ścisłym centrum miasta, dogodny dojazd i wolne miejsca parkingowe dla większości osób mają bardzo duże znaczenie Na korzystanie z usług wirtualnego biura decyduje się coraz więcej osób. Przedsiębiorcy mogą liczyć na szereg korzyści i udogodnień, w tym otrzymania lukratywnego adresu oraz przestrzeni do pracy wraz z kompleksową obsługą biurową. To rozwiązanie, które staje się obecnie bardzo popularne i modne.

Co zyskujemy?

Wynajem biura stacjonarnego w centrum Warszawy jest z reguły dość wysokim kosztem. W takim przypadku musimy pomyśleć o kaucji i comiesięcznym czynszu, wyposażeniu takiej przestrzeni i eksploatacji sprzętów. Decydując się na biuro wirtualne w luksusowym budynku Concept Tower, możemy sporo zaoszczędzi, a przede wszystkim ograniczyć wydatki za lokal w atrakcyjnej części miasta – Warszawa Centrum. Posiadanie atrakcyjnego adresu firmowego wpływa na wzmocnienie wizerunku danej marki. Biuro wirtualne oferuje dostęp do szerokiej gamy usług, takich jak: obsługa sekretariatu i korespondencji przychodzącej, skanowanie dokumentów oraz ich przesyłanie na wskazany adres, wynajem powierzchni biurowych oraz sal konferencyjnych, a niekiedy również prowadzenie kompleksowej księgowości.

Pakiety korzyści dla przedsiębiorcy

Polecamy możliwość wynajmu przestrzeni w biurowcu Concept Tower, który znajduje się przy ulicy Grzybowskiej 87. Taka oferta firmy Vimar Office przedstawia kilka opcji, różniących się zakresem usług i wysokością abonamentu. Ceny pakietów rozpoczynają się już od kwoty 70 złotych miesięcznie. Optymalną propozycją jest pakiet „Wirtualne biuro+”, w ramach którego możemy otrzyma

: adres korespondencyjny i rejestracyjny firmy Warszawa-Centrum, obsługę korespondencji, powiadomienia o przesyłkach, nielimitowane skanowanie korespondencji, wysyłkę poczty raz w tygodniu, lokalny numer faksu, dedykowaną linię telefonu oraz logo firmy umieszczone w lobby budynku. Dodatkowo mamy szansę wykorzystać 10% rabat na sale konferencyjne. Zapraszamy na stronę www.vimaroffice.pl, gdzie znajduje się więcej szczegółów dotyczących oferty.

Najnowsze

Leave a Comment